2017

9.10.2017 třetí výstava našeho odchovánka a z toho první klubová. Bazíček sice při předvedení trochu zlobil a plně se projevuje jeho pubertální věk, ale i tak dostal od pana rozhodčího Dušana Kuriše (SK) velmi pěkný posudek. Majitelce opět moc gratuluji a děkuji za vzornou péči o našeho chlapečka!

Klubová výstava psů KCHN ČR, České Budějovice 7.10.2017
Akoya Bazinga! More than Love Velmi nadějný 1, res. BIS dorost
7 měsíční pes, pevné kostry, správný pigment, dobrá hlava, správné nůžky, dobře nasazené ucho, rovný hřbet, hrudník ve vývoji, správné úhlení končetin, živější temperament

 

 

30.9.2017 Jsem vyrazila na Oblastní výstavu psů v Praze na Džbáně s Bazíčkem a jeho pánícky jako morální podpora :) Počasí vyšlo na jedničku s hvězdičkou a tak nebylo nic, co by nám zkazilo náladu. Tato výstava je svou velikostí ideální pro začínající vystavovatele, aby si vše bez stresu vyzkoušeli a pejsci si zvykali na výstavní ruch. Bazíček už byl o poznání klidnější než při své premiéře. Opět se paní rozhodčí moc líbil a tak si vysloužil následující ocenění a posudek:
Akoya Bazinga! More than Love Velmi nadějný 1 "Velmi slibně vyvíjející se pes, výborná kostra, báječné osrstění, korektní skus"
Blahopřeji majitelce k dalšímu krásnému výsledku :)

 

 

 

11.9.2017 Náš odchovánek Akoya Bazinga! "Bazz" byl včera se svojí paničkou na své první výstavě. I přes to, že to bylo pro oba dva poprvé, zvládli všechno na jedničku s hvězdičkou. Panička byla sice velmi nervózní a Bazíček pořád neměl čas být ukázněný a potřeboval si nutně očichat a zkamarádit se se všemi psími holčičkami, i tak vše dobře dopadlo. Paní rozhodčí se Bazíček moc líbil a tak si přivezli ocenění Velmi nadějný 1 a velmi hezký posudek.  Velmi děkuji majitelce Karolíně Komendové za perfektní péči a přeji mnoho dalších výstavních úspěchů :)

 

 

9.8.2017 Děkujeme majitelům za nové fotky našich poupátek :) Moc si vážíme toho, jak skvělou péči a lásku jim dávají a nikdy nepřestaneme děkovat za náš instinkt ve výběru těch správných pánečků. Moc děkujeme a rádi se o fotky podělíme :) 

Axinite Shelly a Akoya Bazinga! More than Love 5,5 měsíce

            

20.5.2017

Oba naši kluci již mají své milující rodiny a my se z nich velmi těšíme. Shelly bude zastávat funkci domácího rozmazlence, mamánka a mazlíčka, což mu myslím vzhledem k jeho ňuňací povaze převelice vyhovuje :)) Panička mu již pořídila pravého beránka jako měl doma, tak aby se cítil v novém prostředí co nejlépe. Ano, bude to prostě milovaný člen rodiny a svou lásku svým majitelům bude bohatě vracet, tak jak to umí jen on.

Bazíček je již "týrán" péčí o svou huňatou medvídkovskou srst a se svojí paničkou velmi zodpovědně nakupují všechny ty převelice důležité zkrášlovací serepetičky na výstavy :) Nebude to asi žádný výstavní maratónec, ale občas se někde ukáže, protože se i panička na to velmi těší a Bazíček se rád předvádí. Pilně se nyní připravuje také na dráhu parťáka za každých okolností, takže spí s páníčkama v posteli, jezdí s paničkou do práce a prostě zažívá ruch velkoměsta, je všude se svou novou rodinou a je velmi ve svém počínání důležitý.

Bezmezně naše kluky milujeme a věříme, že se nám podařilo najít jim ty nejlepší domovy. S majiteli jsme nadále v kontaktu a věříme, že to tak zůstane navždy. V případě potřeby jsme tu pro ně stále k dispozici, připraveni kdykoli pomoci.

30.4.2017

Chlapečci mají již všechny zoubky, krásně rovná zádíčka, sestupující hmatatelná varlátka a jsou připraveni k odchodu do nového domova. Nové fotky ke shlédnutí ZDE

21.4.2017

Doplněna videa do sekce ODCHOVY

2.4.2017  kluci nám rostou jako z vody, pořád vrtí ocásky a jsou stále pozitivně naladění. Začínají pořádně dovádět a začínají poznávat svět kolem sebe. Dnes bylo krásně a tak mohli kluci poprvé vyrazit na výlet na zahradu. Nové zážitky je zcela udolali a teď spinkají a nabírají nové síly na dovádění. Nové fotky miminek najdete ve fotogalerii. Prosíme vážné zájemce o štěňátko, aby si přečetli úvodník v sekci "odchovy" a v případě zájmu o miminko, nám něco málo o sobě napsali. Určitě nikomu nechceme lézt do soukromí, ale máme zájem o to vědět, v jakých podmínkách by naši chlapečci měli prožít svůj dlouhý život.

 

 

15.3.2017 Naši chlapečci již koukají na svět a my si jich nesmírně užíváme. Bazíček je neskutečný flegmatik, nic mu nevadí, jakákoli manipulace ho nechává zcela klidným. Bude to pěkný salámista :) Shelly má na všechno svůj názor, ale když se uvelebí do dlaní, rychle se zklidní a užívá si doteků. Brzy nás čeká větší focení, počítáme tak za 14 dnů, kdy kluci již budou cupitat, ale ještě nebudou dosahovat takových rychlostí, aby nám utíkali ze záběru :) O všem zde budeme informovat.

 

3.3.2017 - V noci z 26.2. na 27.2.2017 jsme spolu s Kačkou (majitelkou Dorinky) společně prožily jeden z nejkrásnějších večerů. Společně jsme odrodily naše první štěňátka. Dorinka byla skvělá a od první chvíle se o chlapečky krásně starala. Až s dojemnou křehkostí o ně pečovala a doslova si je hýčkala. U Dorinky jsem proležela celou noc na zemi a hlídala, aby je třeba nezalehla a abych mohla v případě potřeby zasáhnout, kdyby nebylo s miminkama nebo Dorinkou něco v pořádku. Bylo to ale zcela zbytečné. Vše probíhalo, jak mělo. Porod byl čistý, bez komplikací a chlapečci zcela váhově vyrovnaní a v pořádku. Jsou tak krásní a už teď víme, jak strašně těžké bude jednoho dne loučení. Teď si jich však budeme užívat ze všech sil a pořádně je rozmazlovat. Pro nás jsou to úžasné dětičky a o to vzácnější, že tento první vrh je pro nás zase na dlouhou dobu i poslední.

 

26.2.2017 - máme štěňátka!!

Dnes se v naší chovatelské stanici narodili dva krásní kluci naháček a chlupáč. Více v sekci "odchovy"

 
 
 
 
 
 2014
 
 
2013
 
 
2012
 

 
Tvorba stranek pro chovatele